راهکارهای عملی و کاربردی برای ترک استمناء (خود ارضایی)

چند سالی هست که مرتکب عمل استمناء میشم. هر بار که می خوام ترک کنم، نمی تونم و شکست می خورم. دیگه خسته شدم از بس گناه کردم و توبه کردم. ازتون خواهش می کنم راهکارهای عملی و کاربردی خوب به من بدید تا این گناه رو برای همیشه ترک کنم، چون واقعاً دوست دارم دیگه اینکار رو نکنم. یه دنیا ممنون.

خوشحاليم مخاطبمان فردي است كه :
- دغدغه ديني و مذهبي دارد و مي خواهد بر روي مدار دين و دستوراتش حركت كند و رضايت خدا را به دست آورد ؛ در غير اينصورت اين گناه، روح پاكش را آزرده نمي كرد و به فكر مقابله با آن نمي افتاد.
- راه زيباي مشورت را براي مشكلاتي كه با آن ها روبرو مي شود انتخاب مي كند.
- به وجود مشكلش اقرار مي كند و سعي در حل آن دارد (اقرار به وجود مشكل قدم اول در حل آن است).
اين ها تنها بخشي از ويژگي هاي مثبت شماست؛ ويژگي هايي كه هر جواني بايد آرزوي داشتن آن ها را بكند و خوشبختانه شما آن ها را داريد. اين نوع نگاه به زندگي، بي شك فرد را به مسير الهي و صحيح هدايت مي كند. به خاطر اين ذهن زيبا و فكر مترقي به شما تبريك مي گوييم و مطمئنيم با توكل به خدا و استعانت از او و همچنين اراده و همتي كه به خرج خواهيد داد و با كاربست مطالبي كه خدمتتان ارائه خواهيم كرد مي توانيد بر این مشکل فائق آييد.

*** خودارضائي (استمناء در مردان و استشهاء در زنان) با نام علمي (Masturbation) به معناي انجام عملي توسط خود فرد جهت رسيدن به اوج لذت جنسي يا ارضاي جنسي (Orgasm) بدون عمل نزديكي با همسر (Intercourse) است كه به عنوان يك انحراف جنسي مطرح مي شود. اين عمل در دين اسلام حرام است و اشكال دارد، و بايد از آن اجتناب كرد.

شكي نيست كه استمنا از گناهان بزرگ است و عواقب دنيايي و اخروي دارد؛ اما اگر حقيقتاً توبه كنيد، بدون هيچ ترديدي تمام گناهان قبلي تان در اين زمينه بخشيده مي شود. در زمينه ترك خود ارضايي نگران نباشيد زيرا اين مشكل (استمنا) قابل درمان است، و نمونه هاي فراواني موفق به ترك اين عمل شده اند و شما هم مي توانيد يكي از اين نمونه ها باشيد. اين نكته نيز لازم به ذكر است كه اگر همت و اراده اي پشت بهترين راهكارها و دستورالعمل ها نباشد، موثر واقع نخواهد شد. بدانيد كه ترك اين عمل تنها بسته به اراده و تلاش مستمر شماست و بايد به دست تواناي خودتان صورت گيرد. هيچ مشكلي در دنيا با بي تلاشي و نااميدي حل نشده و نمي شود. در ادامه راهكارهايي عملي، خدمتتان تقديم مي گردد كه اميد است با به كار گيري كامل و مستمر آن ها و توکل به خدا و استعانت از او اين عمل را هر چه سريعتر ترك كنيد :
1. هر چه لباس تنگ و چسبان و پلاستيكي داريد كنار بگذاريد. با اين كار براي ترك اين عمل گام بسيار بلندي بر داشته ايد؛ زيرا اين گونه لباس ها خود به خود و ناخواسته انسان را مورد تحريك قرار مي دهد. جسم انسان از محيط و شرايط محيطي تاثير مي گيرد؛ وقتي شما اندام هاي تناسلي خود را با اين لباس ها در معرض تحريك بگذاريد، انتظار نداشته باشيد كه فكر و ذهنتان موفق به ترك اين عمل شود.
2. مصرف غذاهاي تحريك كننده و گرم مزاج را (فلفل و ادويه جات تند، پياز، خرما و ...) كاهش بدهيد. اين روش هم مانند روش بالا به اين خاطر است كه ابتدا بايد شرايط زمينه اي را براي ترك اين عمل آماده كرد و بعد فكر و ذهن و انديشه را به سمتي سوق داد كه موفق به ترك گردد. اين كار بيهوده اي است كه ما شرايط تحريك كننده را رها كنيم و بگذاريم آن ها به حيات خود ادامه دهند و به دنبال درمان هم باشيم.
3. از قرار گرفتن در شرايط محيطي تحريك كننده و انجام كارهايي كه باعث تحريك قواي جنسي تان مي شود پرهيز كنيد كه از آن جمله اند : ارتباط دوستانه با نامحرم، ديدن صحنه ها، عكس ها و فيلم هاي تحريك كننده و مستهجن، خواندن مطالب جنسي و سکسی و تخیل کردن در این زمینه ها، قرار گرفتن در محيطي كه صحبت هاي جنسي رد و بدل مي گردد، گوش سپردن به موسيقي هاي تحريك كننده، نگاه كردن، بازي كردن و دست ورزي اندام تناسلي. وقتي موارد 1 و 2 و 3 تا حد زيادي مهيا و به آن ها عمل شود، مي توان اميد به ترك اين عمل داشت. زيرا اين موارد فضا را آماده براي ترك اين عمل مي كند. افرادي كه معمولاً در ترك اين عمل با شكست مواجه مي شوند به دليل اين است كه شرايط تحريك كننده اي كه ذكر شد را از خود دور نمي كنند. تا فضا مهيا نباشد تمام تلاش هاي ما بي نتيجه و عقيم خواهد بود.
4. ورزش كنيد. ورزش كردن به اين معنا نيست كه مانند يك ورزشكار حرفه اي اقدام به اينكار كنيد. همين كه هر روز 10 دقيقه بدويد ، يا طناب بزنيد هم نوعي ورزش كردن است. ورزش كردن مقدار زيادي از انرژي هاي منفي و زايد فرد را از بين مي برد.
5. تا جايي كه ممكن است تنها و همچنين بيكار نباشيد. تنهايي و بيكاري از عواملي هستند كه فكر اين گناه را به ذهن آدمي مي اندازد. شما وقتي تنها هستيد اقدام به استمنا مي كنيد. آيا در جمع خانواده، اقوام يا دوستان هم اينكار را مي كنيد؟ ‌مسلماً نه. انسان وقتي در جمع حاضر است هيچ گاه به فكر انجام اين عمل نمي افتد، يا وقتي سرگرم به كاري باشد، افكار جنسي به سراغش نمي آيد. اگر فكرتان به سمت افكار جنسي و شهوت آلود حركت كرد، بايد آن را منحرف كنيد و حضور در جمع و اجتماع در این مواقع (هجوم خیالات جنسی) یکی از بهترین روش هاست. كافي است اراده كنيد و تلاش كنيد.
6. پاهايتان (از مچ به پايين) را هر روز با آب سرد بشوييد. همچنين اگر عمل استمناء را انجام داديد حتماً غسل جنابت كنيد. زيرا اين غسل نشاني از اين است كه شما نا اميد نيستيد و باز تصميم به ترك داريد و دوباره تلاش خواهيد كرد. اگر غسل نكنيد ساير واجبات از قبيل نماز و روزه هم از زندگي تان رخت بر مي بندد كه بسيار خطرناك و آسيب زاست . غسل هم با آب سرد باشد بهتر است. آب سرد بسياري از هيجانات و انرژي هايي كه ممكن است ما را به سمت اين عمل بكشاند را در ما خاموش مي كند.
7. تا وقتي خسته نشديد و خواب به سراغتان نيامده است به بستر نرويد، زيرا احتمال هجوم افكار جنسي در زماني كه فرد در بستر است و هنوز به خواب نرفته، زياد است.
8. هر گاه تلاش خود را تا جايي كه مي توانستيد به كار برديد ولي دوباره اين كار را كرديد به هيچ وجه نا اميد نشويد و به تلاشتان براي ترك اين كار ادامه دهيد. با نگاهي به تاريخ دنيا متوجه خواهيد شد كه بي تحركي و نا اميدي و يأس هيچ مساله اي را تاكنون حل نكرده است و نمي كند. براي ترك اين عمل اگر تلاش نكنيد يا با چند شكست نا اميد شويد و زانوي غم بغل بگيريد، هيچ گاه به مقصود خود نخواهيد رسيد و در آينده حسرت روزهايي را خواهيد خورد كه مي توانستيد براي ساختن زندگي سالم تر و بهتر تلاش كنيد و تلاش نكرديد. در روانشناسي گفته شده است كه خشم بهتر از يأس و نوميدي است، از آنجا كه يأس آدمي را خموده و افسرده و نا اميد مي سازد تا جايي كه اقدام به هيچ كاري نمي كند و در برابر محيط اطرافش منفعل مي شود و عكس العملي نشان نمي دهد و تبديل به عنصري خنثي، بي فايده و بي اثر مي گردد، در حالي كه خشم (در معناي مثبت و کنترل شده که باعث آزار و تجاوز به حقوق دیگران نشود) حداقل فايده اي كه در اينگونه موارد دارد اين است كه آدمي را به فعاليت و تحرك وا ميدارد؛ فعاليتي كه اگر در جهت صحيح هدايت شود مفيد خواهد بود.
9. همانطور كه انجام اين عمل و اعتياد به آن به صورت دفعي و يك مرتبه صورت نگرفته است و به تدريج در زندگي فرد ريشه دوانده است، دور از واقعيت است كه انتظار داشته باشيم درمان و ترك آن نيز به صورت دفعي و يك مرتبه صورت بگيرد. وقتي فردي كه به عنوان مثال قبلاً هر هفته يكبار استمناء مي كرده و اكنون با به كار بستن اين راهكارها آن را به ماهي يكبار تقليل داده است، نشاني از موفقيت اوست و فرد گامي بلند در جهت ترك اين عمل برداشته است و بدين معني است كه اراده براي ترك هميشگي اين عمل در او وجود دارد. پس هيچ گاه نا اميد نشويد و به تلاش خود تا ترك كامل اين عمل ادامه دهيد.
10. روانشناسان مى گويند: براى ترك يك عادت بد حتماً بايد به سراغ عادت خوب رفت و آن را جانشين عادت بد نمود. يكي از بهترين راه ها در ترك عادت زشت استمنا ، راه ازدواج است؛ زيرا فرد جهت پيكان ارضاي اميال جنسي خودش را كه قبلاً به سمت خودش بوده، به سمت شريك جنسي اش تغيير مي دهد و كاري را كه قبلاً براي رسيدن به ارگاسم به تنهايي انجام مي داده است را مي تواند به وسيله همسرش و با كمك او انجام دهد و اين عادت زشت را ترك كند. تمام تلاش خود را براي فراهم كردن زمينه ازدواج بكنيد، زيرا بهترين راه براي ترك اين عمل ازدواج است.
11. انجام واجبات از جمله نماز را هيچگاه ترك نكنيد و ارتباطتان را با خدا هيچ گاه قطع نكنيد و نگوييد من ديگر بخشيده نمي شوم. خداوند گناهان كافري كه حقيقتاً توبه كند را مي بخشد ما كه مسلمانيم چرا نا اميد شويم. حقا و انصافا جايي براي نا اميدي براي يك مسلمان وجود ندارد. به ياد داشته باشيد كه راه توبه حقيقي براي بندگان هميشه باز است؛ و البته فراموش نكنيد كه هواي نفس و شيطان در اينجا از دو راه وارد مي شود كه انسان و آينده ابديش را به تباهي بكشاند : يكي اينكه بي جهت انسان را به بخشش خدا اميدوار مي كند و مي گويد گناه كن، بعداً توبه مي كني و خداوند هم تو را مي بخشد كه اين بسيار خطرناك است. و راه ديگر اينكه تو را وسوسه مي كند و مي گويد تو ديگر غرق در گناه شده اي و خداوند ديگر تو را نمي بخشد، پس به گناهانت ادامه بده و اين هم بسيار خطرناك است. شيطان از هر راهي براي ضربه زدن به انسان وارد مي شود. در اين راه بايد بسيار مراقب بود و اسير وسوسه هاي شيطان و هواي نفس نشد. آدمي كه حقيقتاً قصد توبه داشته باشد بدون شك توبه اش قبول است و اين راه تا زماني كه بساط اراده و اختيار وجود دارد و انسان در اين دنياست براي هميشه باز است و نا اميدي در آن جايي ندارد. باز آي، هر آنچه هستي باز آي/گر كافر و گبر و بت پرستي باز آي/ اين درگه ما درگه نوميدي نيست/صد بار اگر توبه شكستي باز آي.
همچنين با مراجعه به آدرس زير مي توانيد اطلاعات مبسوط تري در ارتباط با خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن به دست آوريد : (حتماً مراجعه كنيد)
http://moshavereh.porsemani.ir//term30

موفق باشید؛ باز هم با ما سخن بگویید.

نویسنده : علی حسینعلی پور و فاطمی راد

دیدگاه ها

تنظیمات نمایش دیدگاه

روش مورد نظر را برای نمایش دیدگاهها را انتخاب کنید و بر روی گزینه "ذخیره تنظیمات" کلیک کنید

ترک کردم....

سلام من چن سالی میشه این عمل قبیح رو انجام میدم هزار بار توبه کردم و هزار بار توبه شکستم اما امروز 96/3/3تصمیم به ترک این عمل میگیرم این تصمیم با همه ی تصمیما فرق داره ان شالله من از امروز پاکم...##برام دعا کنید##

یاعلی ممد

سلام ودرودخدمت تک تک دوستان گلم
ماهمه اینجاییم تا کمرغول شهوت وهوای نفس رو بزنیم زمین سخته ولی شدنیه خیلی ازدوستان توهمین سایت خوبمون واقعا اراده کردن و بدون هیچ گونه گناهی بدون هیچ خوداوضایی دارن زندگی میکنن ب نحواحسن فقط جدی بگیرین امروز وفردا نه همین حالا
اراده وحرکت
به امید روزی ک هیچ دوستی این چنین مشکلی نداشته باشه درپناه حق

خدا همه ما رو آدم کنه

سلام مدت 14روز ترک کردم فقط با نماز خوندن اهسته و اینکه معنی کلماتشو بفهمم شکر بهتر از اون روزای سرکش هستم یکی از دوستامو دیدم که رفته سگ بخره و دنبال خریدن سگ هست تا نعوذ بالله نمیدونم چیکار کنه دوستان اگه کنترل نکنید سر به فلک میکشه همین یا علی

ترک اسونه ولی فراموش کردن

ترک اسونه ولی فراموش کردن سخته اگه بتونی از ذهنت دورش کنی راحت ترک میشه بدون هیچ سختی این فکره که در گیرشه

ترک خود ارضایی

سلام . اولش خواستم بگم که فکر نمیکنم کسی توی دنیا به اندازه من استمنا کرده باشه
من از 15 سالگی شروع به استمنا کردم و اوایل هفته ای یک بار استمنا میکردم و بعد از مدتی به سه روز یکبار ارتقا پیدا کرد و باز بعد از دو الی سه سال به روزی یکبار رسیدم. تا جایی که به اوج خودش رسید و به روزی سه مرتبه میانگین رسید .
اگر بخوام از حال اون روزهای خودم براتون تعریف کنم . بهتون میگم اگر منو میدید بدون شک به من میگفتید که از چه نوع ماده ی مخدری استفاده میکنی؟ . که اینقدر خشک و بی روح و پژمرده و سرافکنده شدی . قیافه ام طوری شده بود که پدر و مادرم هم حالشون ازم بهم میخورد و بابام ازم متنفر شده بود .
من دیگه طاقت این زخم چشم ها و این زخم زبون ها رو نداشتم . از طرفی احساس گناه میکردم و فکر میکردم که هم دارم از دنیا و اطرافم طرد میشم و هم آخرتم رو از دست میدم .
تا اینکه با احساس گناهی که در وجودم بود و زخم چشم ها و حرف و حدیث ها که مثل یه اهرم فشار روم بودن و کمک خداوند بزرگ و مهربان تونستم این کار شیطانی رو ترک کنم و خدا رو صد هزار مرتبه شکرم که تا الان تونستم 81 روزه این گناه رو ترک کنم . و الان بهترین روحیه و بهترین احساس رو دارم و هر روز نمازم رو هم میخونم و با اون روزهای سیاه برای همیشه خداحافظی کردم .
به شما داداشای گل و عزیزم توصیه میکنم که با عزم خودتون و با دعا کردن و کمک طلب خواستن از خداوند این گناه رو به زباله دان تاریخ بسپارید و به زندگی عالی و خوبتون برگردید.
یا علی

توبه میکنم

با سلام
من از امروز 19 فروردین تصمیم به ترک این عادت شوم گرفته ام انشالله خداوند در این مسیر کمکم میکند تا به ترک کامل برسم التماس دعا

سوال و راهنمایی

باسلام،
من آقاومجردهستم،درباره استمنا کردن درحال حاضرازلحاظ روانی مشکل دارم،،،اول مقدمه ای ازگذشته میگم،من درنوجوانی وجوانی به شدت وزیاداستمنا میکردم،به طوریکه به شدت حال جسمی وروحی روانی ام درشرایط درستی نبودوعوارض آن راکه شدیدبود،دچارشده بودم وفقط تحمل میکردم،ولی در حال حاضر شاید به صورت میانگین هر هفده هجده روز یکبار استمنا میکنم(البته اغلب باخواست خودم اینکارراانجام میدهم،وحتی گاهاطول این دوره به یکماه نیزمیرسد)و،البته به صورت استثنایی وبه ندرت نیزپیش بیاید که مثلا طی این دوره دو یا سه باز نیز استمنا کنم،(به خاطرماهیت اعتیادگونه استمنااست که بعضاتعداددفعات بیشترمیشود)،،الان ازلحاظ جسمی تقریبا مشکلی بااین قضیه ندارم،چون به خاطر تجربه زیاددرگذشته ،تقریبا میدانم که منظوراز آزارجسمی ناشی ازاستمنا به چه صورت میباشد،ولی ازلحاظ روحی نمیتوانم با خودم کناربیایم که چرا استمنا میکنم،،،،،،به نظرشما چکاربایدکنم،وفعلا شرایط ازدواج ندارم،لطفایا خصوصی ویادرسایت جواب من رابدهید،،،،،
باتشکر

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات تلگرام پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن، به لینک زیر مراجعه نمایید :
خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن

یه امید دوبار

مرسییی بابت این همه کامت خوب و قشنگ حالا که میبینم تنها نیستم و خیلیا مثل من گرفتارش شدن، و ترکش کردن، اروم میشم.
اگه دیگران تونستن ترک کنن پس ماهم می تونیم...هممون. باید بخوایم و به خودمون قول بدیم و خودمونو دوست داشته باشیم...
ما میتونیم. پس یاعلی

میخام به خدا نزدیک شوم

با سلام خدمت دوستان گرامی
خودارضایی حقیقتی تلخ ؛ سالها گرفتار آن هستم و تمامی راه های ترک را تجربه کرده ام ولی با شکست مواجه شده ام بدون شک دلیل این همه ناکامی را ضعیف بودن اراده ام می دانم ، قصد دارم برای آخرین بار با خدای خودم در همین لحظات پایانی سال عهد ببندم و بطور کامل این گناه را ترک نمایم از همه شما عزیزان التماس دعا دارم

سلام دوستان من 24.12.95می

سلام دوستان من 24.12.95می خوام ترک کنم راهشم اینکه از اینترنت استفاده نکنم چون خودتون میدونید به امیدی پاکی

ترک خود ارضایی

سلام من از هرروز رسوندمش به دو هفته یکبار.خداروشکر واقعا

باسلام به همه دوستان من سرتون

باسلام به همه دوستان من سرتون درد نمیارم فقط یه جمله میگم هر کی خواست گوش کنه عمل استمناع برابراست به معنای واقعی کلمه بدبختی و ترک استمناع برابراست با به معنای واقعی کلمه خوشبختی خود دانی التماس 2a

سلام من یه کنکوریم 100 بار

سلام من یه کنکوریم 100 بار پشیمون شدمو 100 بار توبه شکستم دیگه خسته شدم 4 ماه تا کنکور مونده همه میگن باهوشی میتونی به چیزی که میخوای برسی ولی من خیلی نا امید شدم هیچکس نمیدونه مشکل من چیه که میگم نمیشه امیدوارم خدا به هممون کمک کنه و مارو ببخشه التماس دعا

واقعا دلم میخواد ترک کنم

سلام،منم شماهام،من چند ماهه درگیر شدم،یعنی بعد کنکورم،همه چیزم خوب بود تا اینکه فقط یه فیلم دیدم،من خیلی شهوتم بالاست،ولی میخوام ترک کنم و انشاالله چهل روز تمام سعیمو میکنم.خیلی دلم میخواد ازدواج هم بکنم ولی...برا منم دعا کنید
به امید نجات همه...!!!

خوب نزن خدا چیزی به نام اراده بهت داده گلم ازش استفاده کن

هیچی

خسته شدم

نمیدونم چطو ترک کنم
خیلی اتفاقی تو حموم از 12 سالگی شروع شده الانم که 27 سالمه هنو ادامه داره
از دبیرستان که فهمیدم گناه کبیرست میخوام ترک کنم ولی 10 سال گذشت و هیچی به هیچی
زندگیم نابود شده
شاگرد زرنگ بودم ولی هرچی سنم رفت بالاتر ضغیفتر شدم
بیشترین دلیل ادامه دار بودنش تنها بودنمه
خیلی تنهام
دوست زیادی ندارم
خیلی کم به کسی زنگ میزنم همینطور برعکس
چ کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
15 سال شده ، از خودم بدم میاد، از کارام بدم میاد، هیچ پیشرفتی ندارم، هیچ امیدی ندارم

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات تلگرام پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن، به لینک زیر مراجعه نمایید :
خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن

سلام

سلام دوستان....منم یه جدول 40 روزهکشیدم تو تخته وایتبرد اتاقم و هروز که میگذرد یکی از آنها را تیک میزنم هرکسی هم که میگه چیه میگم روزای محکم خوندنم واسه کنکوره البته واسه این که دروغ نباشه هر روز محکم میخونم...رفقا من دوتا رفیق دارم اندازه داداشم بیشتر دوستشون دارم این دو رفیقم طلبه هستن و هر موقع که باهاشونم اصلا به یاد گناه نمییفتمو و شارژ میشم که گناه نکنم...پس اول رفقاتونو درست انتخاب کنین...وقتتون بخیر یاعلی

سخنرانی چگونه گناه نکنیم اقای

سخنرانی چگونه گناه نکنیم اقای رائفی پور عاااااااااااالیه

سلام ب همه بچها منم مثل شما

سلام ب همه بچها منم مثل شما نا امید بودم ولی فهمیدم خدا هنوز هست خیلی جاها وجودشو ب ما اثبات کرده ولی ما همش خسران ب خودمون و خدای خودمون کردیم من از این سایت و نوشته های شما امید مجدد بعد از شکست های متوالی گرفتم و امروز ی روزه ک پاکم ومیخوام با اراده فولادی ای پاکی رو ب چهل روز برسونم خدا با ماست

تنها راه نماز خوندنه

سلام.من کنکوری ام چندین ساله این کار کثیف رو انجام میدم.اوایل که انجام میدادم خیلی خوشگل بودم!واقعا میگم.ولی الان بیزارم از خودم.بیزار...لاغر شدم،دماغم بزرگتر شده،ریزش مو دارم،زیر چشام کبود شده،پوست صورتم شل شده.اینا همش تاثیرات اون عمل بوده!تاثیرات روحی بماند!یه روزی شاگرد اول کلاس بودم ولی به مرور افت کردم. پارسال معدل امتحان نهاییم یازده و خورده ای شد!به خدا قسم!خلاصه هر بار تصمیم به نماز خوندن میگرفتم،بهترین روز های زندگیم رو تجربه میکردم.آرامش داشتم،درسم رو خوب میخوندم،سر حال و قبراق بودم. ولی باز کوتاهی میکردم:(
ولی میگن اگه یه عادتی رو چهل روز انجام ندی دیگه انجام نمیدی. منم میخام اینو امتحان کنم. فقط چهل روز بعد یک دنیاااااااااااااااا آرامش!!!یک دنیاااااااااا پیشرفت!خیلی هیجان انگیزه!
در ضمن یه جمله هست از محمد علی ،بوکسور مسلمان امریکایی قهرمان چند دوره ی جهانی.
میگه: من از تک تک تمرینام متنفر بودم ولی وقتی به مدال قهرمانی فک میکردم، ادامه میدادم و مبارزه میکردم!
پس ما هم بیایم فقط چهل روز تحمل کنیم بعد قهرمان میشیم. من از امروز شروع کردم.خدایا به امید تو...

تاکی ادامه میدی؟؟؟مرگ!!!

سلام من امروزدقیقا یک ماهه که تو ترکم میخواستم بگم که اگه میخواید تاابدترک کنیداول به خداپناه ببریدبعدنمازاول وقت وتوجه به معنی فراموش نشه و سخنرانی چگونهذگناه نکنیم رائفی پور رودانلودکنیدو هرروزگوش کنید،واقعااینامعجزه میکنه.

خود ارضايي

سلام خوبيد من خيلي خود ارضايي ميكنم زيرچشام سياه شده كمرم خميده شده رنگم زرد شده ب خدا خسته شدم از استمناء ادرارم زياده همه علايم شو دارم بسمه ديك بهم كمك كنيد ك ترك كنم

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات تلگرام پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن، به لینک زیر مراجعه نمایید :
خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن

اراده اراده اراده

سلام و درود به دوستان
من 20 سالمه 5 ساله که خود ارضایی میکنم چن بارم سعی کردم ترک کنم نشد ولی این دفعه دیگه واقن فرق داره.خود ارضایی اراده من رو بسیار ضعیف کرده بی حوصله ام کرده هیچ کاری رو تا اخر نمیتونم به خوبی انجام بدم دیگه واقن خسته شدم.بیایم تو صفحه اصلی گوشی هامون یه یاداشت بزرگ بنویسم و تعداد روز پاکی رو داخلش بزاریم همیشه جلوی چشممون باشه من خودم از همین لحظه نوشتم روز صفرم

بدرود

در راه مانده

من الان ۲۵ سالمه
از ۱۴ سالگی شروع به این کار کردم خیلی سعی کردم که دیگه انجامش ندم ولی نشده ، از امشب شروع می کنم سعی خودمو می کنم ، هر روز زیارت عاشورا می خونم از این به بعد امام حسین کمکم کنه ؛ خیلی ناراحتم ، واسه من هم دعا کنید؛ خدا خیلی کمکم می کنه ولی من قدرشو نمی دونم
دوستان و بزرگای که این پیامو می خونید دعا کنید برامون ؛ به امید خدا ۴۰ روز پاکیمو بیام بگم بهتون.
یا علی

خدا کمکم کن

سلام به همگی. امروز روز سی ام هست که گناه نمیکنم ولی خیلی دارم اذیت میشم.افکار مزخرف ولم نمیکنه. فقط ازتون میخوام برام دعا کنید که طاقت بیارم و سمت گناه نرم.خواهش میکنم برام دعا کنید

سلام دوستان من سه ساله که به

سلام دوستان من سه ساله که به این کار زشت الوده شدم واقعا خستم از خودم بدم میاد امسال ساله کنکورمه باید هر چه سریع تر این کارو ترک کنم واسم دعا کنید
این دفعه دیگه مطمنم که میتونم انشالله چهل روز دیگه پاک پاک میام و کامنت میزارم امید وارم هر کسی مثل منه یه با علی بگه و واسه همیشه این کارو بزاره کنار

واسم دعا کنید

خدا هست

کامنتات رو خوندم خیلی روحیه گرفتم که منم ترک کنم راستش چن سالی هست منم گرفتار این عمل کثیف هستم هزار بار ترک کردم و به دوهفته نکشید دوباره گناه کردم ولی این دفعه جدی جدی ترک میکنم اینستگرامم پاک کردم که عامل اصلی گناهام بودم تمام فیلمامو پاک کردم و میخوام 40 روز برای اولین بار پاک بمونم اگر این 40 روز دووم بیارم میتونم دیگه ادامه بدم خدا کمکم کننن واقعا نمیخوام گناه کنمم به خدا خسته شدمم از این همه گرفتاری ببخش منو خداا
امروز 5 بهمن تا 20 اسفند یا علی

دانشجوے بدبخت

سلام
با ڪمڪ خدا از امشب شروع میڪنم ب ترڪ ڪردن خدایا خودت ڪمڪم ڪن،ی دوستی گفته بود اگه 40 روز اینڪارو نڪنی دیگه انجامش نمیدی منم از الان میخوام اینڪارو بڪنم ببینم میشه یانع
چون خیلی توبه ڪردم و شڪستم
مرسی بابت سایت خوبتون
برام دعا ڪنید

سهیل

با سلام
مطالب واقعا خوبی بود مطمئنا بعضی از دوستان با بهره گیری از این راهکارها میتونن براین مشکل غلبه کنن.
من 7 سال با این مشکل زندگی کردم و تقریبا تمام راه هایی که در سایت های خوبی مثل سایت شما نوشته بود رو انجام دادم. خب خداروشکر الان ترک کردم.

چه کاریه

ترک خود ارضایی اصلا کار سختی نیست ترک کلیشه که سخته چون بعد از خوابیدن شهوت دوباره بالا میره
البته اگه یه مدت طولانی تو ترک باشین شاید دیگه سراغش نرین
اول از همه نماز و ذکر خدا(به هر صورت) روش خوبی برای ترک اونه
من هم یه مدت طولانی(فک کنم یک سال) تو ترک بودم چون از 12 سالگی نماز میخوندم اما به یک باره جنب شدم و غسل خیلی دیر انجام دادم در همین مدت شیطان منو به طرز احمقانه ای وسوسه کرد و گفت قبل از غسل خود ارضایی کن که منو از نماز انداخت!
الان به سن تکلیف دارم نزدیک میشم فقط چند روز مونده دعا کنین خود ارضایی منو در حین مکلف بودن پاچه گیر نکنه

آزاد شده

دوستان بنده هم مثل خيلى از شماها از دست اين عادت كثيف زلّه شده بودم و همش سايتهارو شخم ميزدم بلكه يك راهكار طلايى پيدا كنم براى ترك اين عادت اما فقط شكست پشت سر شكست بود تا اينكه با خوندن هررر روز زيارت عاشورا شروع كردم و اين رو فهميدم كه فقط فرار كردن از محرك هاى جنسى كافي نيست بلكه بايد فرار همراه باشه با جنگ با هواى نفس يعنى بايد در وهله اول شش دنگ مراقب چشم و گوش و شامه و افكارت باشى تا كوچك ترين عامل تحريک رو بتونى شناسايي كنى و ازش دور بشى و باهاش بجنگى ، با قاطعيت تمام وايسا جلوى وسوسه و بگو : نه .. و مثل سيگار زير پا له اش كن ولى حواست باشه شيطون هيييييچ وقت دستبردار نيست و بازم برميگرده و شايد از راه ديگه اى بياد پس لحظه به لحظه مراقب ورودى و خروجى هات باش .. اولش سخته اما رفته رفته به اين حالت عادت ميكنى من با همين روش كاملا ترك كردم و الان خدارو شكر نمره هام تو امتحان بالا رفته و روحيه ام عااالى شده . شک نكن كه تو هم ميتونى ترك كنى چون اين شيطونه كه ميخواد تو شک كنى تا نتونى ترک كنى

نزدیک تر به خدا

سلام دوستان من حدود 5-1 این عمل کثیف رو انجام میدم ولی با نوشته های شما روحیه گرفتمو میخوام از امشب به امید خدا 14 معصوم یاری علی ترک کنم پس تا 10 اسفند که میشه 40 روز خداحافظ دعام کنید

ترک عادت

بسم رب شهدا و الصدیقین
باید اراده پولادین + عقل سالم داشت تا این کار رو ترک کرد ، خیلیا تونستن پس ما هم میتوانیم ، دوستان من تونستم تا 70 روز بزارم کنار و موفق بودم ، اینو بدونین که میشه ، امیدوارم یکروز این عمل به طور کل ریشه کن بشه ، خدا کمکتون کنه

من همه ی امتحانامو دارم خراب

من همه ی امتحانامو دارم خراب میکنم به خاطر ناامیدی از خودم...از زندگیم...باورم نمیشه این منم که اینکارو میکنم...گناهی از این بدتر نبود؟
الآن یه روزه که پاکم...
توکل به خدا شروع میکنم.
التماس دعا از همگی.
ممنون از مطالبتون

خودارضایی

سلام. پسری ۲۲ ساله هستم... روم سیاه... از ۱۳-۱۴سالگی خودارضایی میکنم... هفت ساااااااله که خودارضایی میکنم... خیلی بی اراده هستم...
تو این هفت سال حتی یه دفعه هم نتونستم ۴۰روز پاک بمونم... فقط زمان کنکورم تونستم سی روز پاااااک بمونم .... بعد سی روز توبه شکستم... این بیشترین رکورد من تو ترک بود
ولی این دفعه قووووول میدم ترم کنم
از امروز چهار شنبه ۲۲دی ماه۹۵
الان چهارده ساعت و ۱۲ دقیقس ک پاکم
خدایا کمکم کن

ترک خودارضایی

سلام من تقریبا 5 سال میشه این عمل زشت رو انجام میدم الان از ته دل پشیمونم از نظر جسمی که داغون شدم به درک ولی ازنظر روحی دارم دیوانه میشم این کسایی که این فیلم های مستهجن رو درس میکنن به فکرلذت ما نیستن به فکر عقب افتادن ما با لذت خیالی هستن خودشون به ما ریشخن میکنن .هروقت میری سراغش اول باخودت میگی همین یکبار که نمیخاد به جایی برسه ولی رفیق از یکبار شروع میشه و به سه بار و بیشتردر روز ادامه پیدا میکنه و بدون هرچی هی سراغش بری توبه ات واسه دفعه های بعد سخت تره با خودت فک کن اگه بزنی مخاد چکار بشه یه لذت چند ثانیه ای به دنبال یه عمر حسررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررت .
فداتون .حرفی دیگه نیس .بای

بدبختیم بیایید قبول کنیم

من سال نهم هستم و 15 سالمه من امسال انتخاب رشته دارم ولی با این موضوع فکرم اثلا کار نمیکنه بچه ها آیندم داره خراب میشم واسم دعا کنید محتاجم

من میتونم

سلام دوستان
نمیخوام حرفای تکراری بزنم یه استادی داشتیم میگفت اگه ۴۰ روز یک عملو انجام ندی دیگه امکان نداره بعد اون ۴۰ روز انجامش بدی یعنی اگرم بخوای‌نمیتونی پس از الان من با وجود اینکه خیلی عهد کردم و شکستم اما میخوام این سری با تمام دفعه های قبل فرق داشته باشه و با تمام توان و انرژی میخوام ترک کنم و جشن ۴۰ روزی پاکی مو قول میدم بیام همین سایت و به همتون بگم.من میتونم شک ندارم.بسم الله الرحمن الرحیم یاعلی

تاثیر گذار بود

تشکر خیلی مطالب خوب و تاثیر گذاری بود امید وارم همه به راه راست هدایت بشن البته این با تلاش خودشون یه ثمر میشینه
یاحق

سلام.امیدوارم خداوند و چهارده

سلام.امیدوارم خداوند و چهارده معصوم هممون رو از شر شیطان رجیم حفظ کنه. همه ی دوستان از انجام این گناه خسته شدند و فشار روانی این کار آدمو افسرده و پرخاشگر می کنه. هر بار که این عمل رو انجام میدیم توبه می کنیم و پشیمون میشیم. ولی باز دوباره چند روز بعد تکرارش می کنیم. امیدوارم همه ی دوستان هر چه زودتر ازدواج کنند تا نصف دینشون رو روکامل کنند و زندگیشون با برنامه و پر ثمر باشه. الهی به امید تو. ما همه پشیمونیم و با امید به تو و چهارده معصوم قول شرف میدیم که این کارو ترک کنیم. یا علی.

ترک

از همین الان جدا میخوام ترک کنم.من حدودا یه ساله دارم این عمل زشت و کثیف رو انجام میدم
دعا کنید برام که بتونم ترکش کنم
خیلی ممنون

از امروز

خیلی ممنون. مطلب خیلی خوبی بود. نظرات دیگران رو هم خوندم. امیدوارم خدا همه مونو کمک کنه. از همین الان تصمیم گرفتم که ترک کنم برای همیشه. هر چند که قبلا هم تصمیم گرفته بودم اما نتونستم. از خدا و اهل بیت میخوام کمکم کنند. شما هم دعا کنید.


قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ ﴿۵۳﴾ بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏ (۵۳) سوره زمر.

دوباره سعی میکنم

با سلام خدمت دوستان
من بیست روز ترک کردم ولی مجددا از یاد خدا غافل و مغلوب شیطان خبیث شدم
در نظر دارم یکبار دیگر این عمل زشت را ترک کنم از امروز 4 دیماه 95 تصمیم به ترک میکنم انشالله با یاری خدا و دعای خیر شما عزیزان بتوانم قدم مثبتی را بردارم و به ترک کامل برسم آمین

رها

از خودارضایی خواهیم گذشت فقط بگو یا علی ...

راهی بسوی نجات

سلام بنده حقیر 15 سال دارم و درست یک ساله این کار بد که حتی خجالت می کشم اسمش را بگم را انجام می دم اما اوایل حتی نمی دونستم اسمش چیه امان از دوستای ناباب که مرا بدبخت کردن اما با خواندن سوره لقمان که دوای هر مریضی شهوانی است آرامش می گیرم وانشاالله دیگر تا آخر عمرم این بیماری خاموش را انجام نمی دهم

لطفا یکی پاسخ بده

سلام خواهشا پاسخمو بدین ایا با کنار گذاشتن این کار سیاهی دور چشم خوب میشه؟چند روزه؟لطفا جواب بدین.

تذکر

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسيله پيامك : 30001619
** درج سوال در سايت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات تلگرام پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن، به لینک زیر مراجعه نمایید :
خود ارضايي و آسيب ها و راه هاي درمان آن

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br><em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
1 + 0 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .